wynajem aut dostawczych

Warszawska wypożyczalnia samochodów użytkowych

Wiele firm swoją działalność skoncentrowaną ma wynajmie samochodów dostawczych. Latami zdobywają doświadczenie i doskonalą swoją wiedzę z zakresu potrzeb klientów indywidualnych oraz firm. W swojej ofercie posiadają wynajem samochodów dostawczych, jak i wynajem busów oraz kontenerów.

Wynajem aut na różny okres

wynajem aut dostawczych Wypożyczalnia samochodów dostawczych oferuje usługi w zakresie krótkotrwałym, średnim oraz długoterminowym. Usługi pełnione przez usługodawców mają więc szeroki zakres. Samochody dostawcze i użytkowe wyposażone są w klimatyzację, radio CB, jak również nawigację GPS oraz wózek transportowy. Wózek jest pomocny w przewozie towarów. Firma zapewnia dowóz aut dostawczych we wszelkie miejsca wskazane przez usługobiorcę. Klient ma wpływ na dobór marki oraz model wynajmowanego samochodu, lecz pracownicy wypożyczalni służą pomocą oraz radą w zakresie doboru odpowiedniego samochodu, do jego przeznaczenia. Wynajem aut dostawczych dotyczy klientów znajdujących się w obrębie danego miasta, jak i na terenie całej Polski. Sprawowane są również przewozy międzynarodowe, jak i długodystansowe transporty na terenie Europy. Wypożyczalnia samochodów dostawczych to inwestycja w obniżenie wszelkich opłat związanych z ewentualnym kupnem floty samochodów dostawczych lub wzięciem ich w leasing. Firmy, które prowadzą biznes transportowy doskonale wiedzą, jak ważny jest czas, dlatego gwarantują one uproszczenie wszelkich formalności związanych z najmem pojazdów użytkowych.

wynajem aut dostawczych Najważniejsze we współpracy są partnerskie warunki pomiędzy usługodawcą, a klientem. Pozwalają one zapobiec niepotrzebnym, podstępnym zapisom w umowie, które obciążają usługobiorcę. Wynajmując pojazd w okresie długoterminowym liczyć można na promocje. Wynajmując samochód na czas dłuższy niż kilka dni lub tygodni opłata za wypożyczenie jest niższa. Wiodące wypożyczalnie aut dostawczych w dużych miastach, na przykład w Warszawie oferują pełen profesjonalizm, wykonanie usług na najwyższym poziomie oraz całodobowy serwis aut, jak również bezpłatną pomoc drogową, w razie powstania usterki bądź kolizji drogowej, w formie assistance. Wynajem samochodów z warszawskich wypożyczalni pojazdów dostawczych, użytkowych gwarantuje optymalizację kosztów związanych z prowadzeniem własnej działalności oraz zmniejsza ryzyko zaistnienia formalnych pomyłek, jak i zgubienia dokumentów.

Wszelkie formalności i ochronę samochodów sprawuje wypożyczalnia. Klient dzięki temu nie musi martwic się o gwarancję, terminy przeglądów technicznych oraz koszt ponoszony w momencie zepsucia się któregoś z samochodów.

Więcej na http://www.dostawczaki.waw.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.