pokrowce

Serwis plandek i pokrowców

Czym są plandeki? Jest to duża płachta materiału, która chroni towar przed przemoknięciem, najczęściej takie plandeki możemy spotkać oczywiście w transporcie. Plandeki samochodowe są bardzo ważnym elementem transportu, wykonane są one z tkaniny (lnu, bawełny i włókien syntetycznych).

Od czasu do czasu również serwis przyda się pokrowcom samochodowym

pokrowceW samochodach ciężarowych materiał wsparty jest rusztowaniem i tworzy górną część skrzyni. Mieszkam w dużym mieście na południu Polski, zajmuje się tam naprawą takich plandek, możecie się zastanawiać co może być do naprawy w kawałku materiału? Otóż wyobraźcie sobie, że na przykład stojąc w korku lub na parkingu samochodem ciężarowym jakiś nieznany sprawca nagle przecina waszą plandekę ostrym nożem, powstaje wtedy dziura, którą trzeba w odpowiedni sposób załatać. Właśnie tym zajmuje się moja firma, ale jeszcze oprócz tego w swojej ofercie mamy pokrowce samochodowe-citroen c3, jednak sprzedajemy je a nie serwisujemy. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę pokrowców do takich samochodów jak citroen c3, którym przeważnie jeżdżą kobiety i szukają pluszowych nakryć. Pokrowce do peugeota również sprzedajemy, jest to mały i zgrabny samochód również uwielbiany przez płeć piękną. Jednak, żeby nie być jednostronnym posiadamy również nakrycia wnętrza do forda fusiona, który moim zdaniem ma pazur i idealnie pasuje do mężczyzn.

Osobiście posiadam takiego forda i mam w nim skórzane pokrowce, jestem z nich bardzo zadowolony, dzięki temu fabryczne siedzenia nie posiadają żadnych przetarć czy dziur od papierosów, bo niestety ale jestem palaczem i lubię stojąc w korku sobie czasami zapalić a popiół spadnie i nawet tego nie zauważę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.