kamera sportowa na kask

Nowoczesna kamera sportowa

Bieganie lub lżejsza wersja – jogging – to sporty dla osób, które nie poszukują wrażeń, a chcą jedynie poprawić swoją kondycję. Po prostu biegniemy z miejsca startu do celu. Nie każdego jednak zadowala taki sport. Niektórzy potrzebują więcej adrenaliny, decydują się zatem na takie aktywności, które dostarczają takich wrażeń.

Kamera nagrywająca w jakości 4K

kamera sportowa na kaskSkoki na bungee, windsurfing, motocross, rajdy 4×4, sporty wyczynowe i wiele, wiele innych. Z pewnością poczujemy mnóstwo emocji, jednakże aby mieć pamiątkę na długie lata, warto te wydarzenia uwiecznić. Dzięki temu nasze wspomnienia będą trwałe przez długi czas! Ale przecież nie wyobrażamy sobie jazdy motocyklem po wyboistej trasie, trzymając w ręku smartfona nagrywającego akcję. Byłoby to niebezpieczne, ponadto nagranie nie odznaczałoby się najwyższą jakością. Na szczęście nie oznacza to, że mamy zrezygnować z nagrywania. Alternatywa jest bowiem naprawdę proste – nasze oczekiwania spełni nowoczesna kamera sportowa na kask, która pozwala na nagrywanie w jakości HD 4K. 30 klatek na sekundę zapewnia naprawdę wyjątkowo dobry obraz. W zestawie z taką kamerką producent oferuje także pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu nie my, a ktoś nam towarzyszący może uruchomić kamerę w dogodnym momencie. Urządzeniem można sterować także z smartfona lub tabletu, ponieważ posiada wbudowane Wi-Fi.

kamera sportowa na kaskPonadto takie nowoczesne kamery sportowe na kask posiadają wodoodporną, całkowicie wodoszczelną obudowę – nie musimy zatem obawiać się, że w razie deszczu urządzenie ulegnie awarii, nic takiego nie będzie miało miejsca. Kolejna ważna kwestia to ilość przydatnych funkcji. Kamera może nie tylko nagrywać to, co dzieje się przed nami, ale także wykonywać zdjęcia seryjne. Możliwe jest następnie stworzenie animacji z tych zdjęć, z efektem przyśpieszenia czasu, co z pewnością także będzie ciekawą pamiątką, którą będziemy mogli pochwalić się w mediach społecznościowych. Co jeszcze istotne, to funkcja nagrywania w pętli – co to oznacza? Chodzi o to, że nie musimy przejmować się usuwaniem starych nagrań, gdy karta pamięci się przepełni. Po zgraniu je na własny dysk komputera, nie musimy nic robić z kamerą – nowe nagrania będą nadpisywane na stare. To zdecydowanie ogranicza nasz wysiłek i sprawia, że nie musimy się niczym przejmować.

Producent dostarcza nam także wraz z kamerą sportową i pilotem zdalnego nagrywania również kijek teleskopowy, dzięki czemu nie musimy montować kamery na kasku. Bez wątpienia nowoczesne kamery sportowe to doskonały pomysł, który pozwoli nam na nagrywanie swoich ekstremalnych przygód.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.