samochody opel

Luksusowy samochód ze Stanów

Niejednemu z nas marzy się posiadanie luksusowego samochodu, jednak najczęściej zakupienie auta znanej marki prosto z salonu wiąże się najczęściej z ogromnymi kosztami, na poniesienie których zwyczajnie nas nie stać. Nie wszystko jednak stracone – w takim wypadku należy poszukać alternatywnych rozwiązań, dzięki którym nasze marzenie może się ziścić.

Samochody z importu

samochody importowane ze stanówIstnieje wiele sposobów na to, żeby stać się właścicielem luksusowego pojazdu. Można, na przykład, sukcesywnie zamawiać poszczególne części i przez lata samodzielnie konstruować wybrany model w garażu – to jednak rozwiązanie dla prawdziwych koneserów. Istnieją łatwiejsze, a przede wszystkim tańsze sposoby na wejście w posiadanie wysokiej klasy auta, mianowicie samochody importowane ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanie dysponują niespotykanymi w Europie modelami znanych marek, takich jak Mercedes, BMW, Lexus czy Honda, a także markami, których u nas się nie produkuje – Cadillacami czy charakterystycznymi pickupami. Samochody te, z racji swojego pochodzenia, mają niepowtarzalny charakter, który przejawia się między innymi we wskaźnikach, które odległości mierzą w milach, temperaturę w Fahrenheitach, a pojemność baku w galonach – to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.

samochody importowane ze stanówOczywiście nie wszystkim odpowiadają nieznane jednostki miar – wtedy warto sprowadzić auto dysponujące wyświetlaczem LCD, którego system można przeprogramować w ten sposób, żeby wskazywał wartości w kilometrach, stopniach Celsjusza oraz litrach. Ponieważ Ameryka stanowi ogromną część całego światowego rynku samochodowego, poszukanie właściwego modelu może sprawiać kłopot. Wtedy warto zwrócić się o pomoc do pośrednika, który nie tylko pomoże nam znaleźć odpowiedni samochód w odpowiedniej cenie, ale także zatroszczy się o wszystkie niezbędne formalności – sprowadzenie auta zza oceanu wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego warto oddać się w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o to, by do naszego garażu trafił samochód bez widocznych śladów użytkowania, a także zgodny z opisem aukcyjnym. Dystrybutorzy współpracują z importerami, którzy sprawdzają stan techniczny samochodów na miejscu, dlatego są rzetelnym źródłem informacji.

Dopełniają także w naszym imieniu wszelkich formalności – dbają o to, by została wystawiona odpowiednia faktura, a także o to, żeby w nasze ręce trafił odpowiedni dokument własności i dowód rejestracyjny. Pośrednik bierze także na siebie sprawę transportu – mając do sprowadzenia kilka pojazdów, może relatywnie zmniejszyć koszta związane ze sprowadzeniem samochodów zza oceanu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.