przyciemnianie szyb

Kiedy warto przyciemnić szyby w aucie?

Jazda w samochodzie powinna być zawsze maksymalnie komfortowa. Niewygodne siedzenia, nieintuicyjne przyciski na kokpicie, czy zbyt wąska osłona przeciwsłoneczna sprawiają, że kierowca się dekoncentruje w trakcie jazdy. Musi spoglądać na ustawienia radia, kręci się na foteli, stara się przestawić osłonę tak, by chociaż trochę spełniała swoje zadanie.

Szybkie przyciemnianie szyb

przyciemnianie szyb Również pasażerowie mogą narzekać na wiele niedogodności, takich jak zbyt wysoka temperatura panująca w środku, nagrzane siedzenia które parzą gdy się na nich siada, czy też niemożność skorzystania ze sprzętu elektronicznego, bo stale światło się odbija od ekranu. Dlatego tez trzeba zrobić wszystko, by poprawić komfort kierowcy, jak i pasażera. Jak to zrobić? Z pewnością warto zainwestować w bezproblemowe przyciemnianie szyb w Bytomiu. Jest to usługa nieinwazyjna, czyli nie wymaga demontażu szyby. Wystarczy nakleić na okna specjalną folię przyciemniającą, która od razu zaczyna ,,działać” czyli spełniać swoją funkcję. Koszt takiej usługi nie jest wysoki, średnio wynosi czterysta zlotych, ale to zależy od rozmiaru auta i ilości oklejanych szyb. Co daje przyciemnianie szyb? Przede wszystkim w aucie będzie ciemniej i chłodniej. Podczas upałów siedzenia czy kierownica nie będą parzyły, nie trzeba będzie też otwierać drzwi na przestrzał i czekać aż się trochę wywietrzy, bo w środku zrobiła się sauna. Do takiego wychłodzonego auta będzie się wsiadało z przyjemnością.

przyciemnianie szyb Poza tym w trakcie jazdy nie trzeba będzie korzystać z osłon przeciwsłonecznych zamontowanych tylko z przodu, ani tez zakładać okularów przeciwsłonecznych. Zarówno promienie słoneczne, światła latarni, czy nadjeżdżających samochodów nie będą raziły w oczy. Dla pasażerów to również dobra informacja. Będą oni mogli swobodnie korzystać z telefonów, czy tabletów bez obaw o odbłyski. Oklejanie szyb przyciemniająca folią zwiększa również bezpieczeństwo. Folia dokładnie przylega do szyby, jest mocno klejąca. W związku z tym nawet jeśli szyba by się zbiła podczas wypadku, czy też została sforsowana przez złodzieja aut to nie rozpadnie się w drobny mak. Kawałki szkła będą popękane, ale nie wpadną do wnętrza auta zatrzymane przez folię.

Dodatkowo folia przyciemniająca zatrzymuje szkodliwe promieniowanie UV, więc nie ma obaw że na skórze pojawią się opatrzenia słoneczne. Jak widać przyciemnianie szyb samochodowych nie jest kosztowne, a znacząco wpływa na komfort podróżowania. Ma ono same zalety i żadnych wad, dlatego każdy kierowca powinien zainwestować w tę usługę.