fotelik recaro

Ekonomiczny fotelik samochodowy Recaro

Dostępne na rynku foteliki samochodowe znacznie się od siebie różnią nie tylko bezpieczeństwem i wygodą użytkowania, ale również cenami. Decydując się na wybór odpowiedniego fotelika dla naszego dziecka powinniśmy wziąć pod uwagę stosunek jakości do ceny. O jakości fotelika decyduje jego bezpieczeństwo i rodzaj materiałów, z których został wykonany.

Fotelik w przystępnej cenie

fotelik recaroNajpopularniejszą firmą w branży fotelików dziecięcych jest Recaro. Szeroki asortyment tej marki pozwala wybierać w modelach, różniących się od siebie funkcjami, technologiami, ceną. Fotelik recaro cena którego jest bardzo przystępna to Recaro Milano. To fotelik dedykowany trochę większym dzieciom, ważącym od 15 do 36kg. Kształt siedziska jest ergonomiczny, a możliwość regulacji zagłówka i położenia oparcia zapewnia wygodną jazdę rosnącemu dziecku. Wyposażenie fotelika w specjalną skorupę, która absorbuje energię uderzeń, przyczynia się do zwiększenia jego bezpieczeństwa. Skorupa jest wzmocniona aluminiowym szkieletem. Aluminiowe prowadnice, które są również elementem zagłówka, sprawiają, że jest on znacznie bardziej wytrzymały niż zagłówki w tradycyjnych konstrukcjach. Dobre umiejscowienie prowadnic pasa zapobiega złemu zapięciu fotelika pasami samochodowymi. Tapicerka jest miękka w dotyku, a także oddychająca – dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów odprowadza wilgoć i zapewnia małemu pasażerowi równowagę termiczną, niezależnie od warunków pogodowych.

fotelik recaroFotelik Recaro Milano otrzymał cztery gwiazdki w prestiżowych zderzeniowych testach bezpieczeństwa ADAC. Dlatego cena (ok. 600 zł) jest bardzo przystępna, jak na model z najwyższej półki, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Recaro Milano jest mocowany w samochodzie za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa. Produkt dostępny jest również w wariancie z mocowaniem Seatfix, umożliwiającym zainstalowanie fotelika w samochodzie za pomocą systemu Isofix. Montaż fotelika jest bardzo prosty, intuicyjny i zajmuje kilka minut. Recaro Milano wyposażony został w zaawansowany system ochrony bocznej, zapewniający dodatkową ochronę dziecku w trakcie uderzeń bocznych. Recaro Milano dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Recaro Milano może być zainstalowany w prawie wszystkich modelach samochodów. Jest to produkt dobrej jakości w przystępnej cenie.

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa. Jeśli chcemy z dzieckiem podróżować samochodem, konieczny jest zakup odpowiednika fotelika samochodowego. Powinien on spełniać wymogi bezpieczeństwa i być dopasowany do wagi i wzrostu naszego dziecka, zapewniając mu wygodne podróżowanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.